BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Hallampa 8737799
nr 873 7799
Hallampa
Blyglas, höjd: 37
Kondition: slitage, skador, delar saknas
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 februari 2014
kl 20:05:15
200 kr
150 kr